Recenzie o Urotrin

 • Martin
  Nerád pijem prášok Urotrin. Radšej si nalejem všetkých päť gramov kompozície do úst a umyjem teplou čistou vodou. Viem, že nie podľa pokynov, ale na stenách pohára nezostáva ani omrvinka. Pomáha to? A ako! Už som stretol všetkých lekárov, takých vášní som už počul dosť - nechcel som žiť! Teraz chcete a môžete!
  Urotrin
 • Eva
  Pokyny pre urotrínový liek sľubujú mierny postupný účinok, ale manželovi pomohli akosi náhle a okamžite. Veľmi dobre! Pre neho som žena, ktorú chce znova; pre mňa je to najlepší človek na svete!
  Urotrin
 • Martin
  Keď som si objednal Urotrin, myslel som si, že budem opäť hlupák. Ale blázni boli tí, ktorí droge vynadali, že to neskúsila. Vyskúšal som to a som spokojný. Mám 57, nič mi nie je choré, len som zrazu začal pociťovať slabé pálenie v močovej trubici - akúsi banálnu infekciu, ktorej telo s pribúdajúcim vekom odoláva. Pite Urotrin, všetko je v poriadku.
  Urotrin
 • Anna
  Sex v mojom živote s manželom je malý: raz za mesiac, niekedy dva, ak dokážeme zvádzať. Hľadal som a vybral som si liek, ktorý by pomohol nám obom a nikomu by neublížil. Prečo to neskúsili, koľko peňazí vyhodili . . . Iba Urotrin skutočne pomohol. Manžel sa zamračí, ale pije. Sledujem, a to nielen kvôli sexu. Zdravie je to najcennejšie!
  Urotrin
 • Štefan
  Na naliehanie lekára som kúpil prvú škatuľku s práškom urotrínu. Druhé a tretie som sa rozhodol objednať sám. Nikdy by som neveril, že dve denné hrste strúhanej vegetácie môžu zmeniť život k lepšiemu. Po mesiaci kurzu je obloha modrá a ženy sú krajšie a ja chcem s chlapcami hrať futbal, tak ako pred štyridsiatimi rokmi. Skvelý liek!
  Urotrin
Užívateľské hodnotenie Urotrin
4.5
24