Inštrukcie na používanie Urotrin

Urotrínový prášok sa dodáva kupujúcemu na Slovensku zabalený v kartónovej škatuli s obchodným menom, logom a stručnými pokynmi na použitie lieku. Vo vnútri škatule je 20 hermeticky uzavretých vreciek, z ktorých každé obsahuje päť gramov prášku. Obsah jedného balenia je určený na jednorazovú schôdzku. Rozdelenie na časti nie je poskytované.

Príprava a príjem komplexu Urotrin

 1. Pripravte si pohár teplej vody. Objem kvapaliny je 150 alebo 200 ml.
 2. Vytlačte si vrecko na prášok Urotrin.
 3. Jemne pridajte zmes rastlín a vitamínov do vody.
 4. Prípravok pomaly miešajte.
 5. Po rozpustení zmes vypite.

Rozpustenie prášku v teplej vode trvá jeden a pol až dve minúty. Prípravok pripravený na použitie je nepriehľadná suspenzia oranžovo-hnedého odtieňa bez sedimentu, ale s rastlinnými časticami plávajúcimi po povrchu.

Pokyny na použitie lieku Urotrin

Pokusy o uvarenie prášku vo vriacej vode vedú k miernemu zníženiu liečivých vlastností lieku. Ak chcete z užívania komplexu Urotrin dosiahnuť čo najrýchlejší efekt, dôsledne postupujte podľa pokynov! Vedieť, ako drogu používať, dosiahnete úspech v liečbe behom okamihu!

Roztok sa užíva dvakrát denne, najlepšie v rovnakom čase, pol hodiny pred jedlom. Dvadsať paketov stačí na 10 dní liečby. Vo väčšine prípadov je indikované užívanie lieku mesiac, aby sa dosiahol stabilný výsledok.

Ako preventívne opatrenie sa Urotrin užíva dva až tri týždne, pokiaľ lekár neodporučí inak. Opakovanie mesačného priebehu liečby si vyžaduje troj- až štvortýždňovú prestávku medzi liečebnými cyklami.

V niektorých prípadoch je potrebná opatrnosť. Prítomnosť alergií na potraviny rastlinného pôvodu, senná nádcha, choroby imunitného systému môžu vyžadovať skúšobný príjem lieku. Za týmto účelom vezmite jeden alebo dva dúšky pripraveného roztoku a počkajte hodinu. Absencia nepríjemných pocitov vám umožní pokračovať v užívaní Urotrinu.

Urotrin: obnovenie zdravia mužov

Zoznam zdravotných stavov, pri ktorých sa odporúča použitie prášku Urotrin:

 • Prostatitída akejkoľvek genézy a akejkoľvek formy zápalu.
 • Peyronieho choroba spôsobená proliferáciou spojivového tkaniva v tele penisu, po ktorej nasleduje zakrivenie orgánu. Vytvára nepríjemné a bolestivé pocity počas erekcie; nebezpečná úplnou stratou schopnosti pohlavného styku.
 • Poškodenie močovej trubice v dôsledku infekcie močových a pohlavných orgánov.
 • Funkčné a anatomické zmeny v orgánoch spôsobené porušením humorálnej regulácie tela.
 • Znížená túžba a sexuálna dysfunkcia akéhokoľvek pôvodu.
 • Abnormálne rýchle dosiahnutie ejakulácie.
 • Znížená citlivosť nervových zakončení penisu.
 • Fimóza komplikovaná zápalom predkožky a žaluďa.

Hlboké lézie pečene, obličiek a gastrointestinálneho traktu môžu slúžiť ako priama kontraindikácia užívania lieku.

V staršom veku (nad 65 rokov) je lepšie začať užívať Urotrin s polovičnou dávkou prášku. Druhý alebo tretí deň môžete prejsť na užívanie celej dávky lieku, ale iba pri úplnej absencii negatívnych reakcií tela!